Lady Pank w Zgorzelcu

Miło nam zaprosić wszystkich na wspaniały koncert ikony polskiej sceny muzycznej, zespołu Lady Pank!

Pierwsza płyta Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym Biblia. Przez wielu jest określana mianem „The Best Of“, bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje zespołu: „Kryzysowa narzeczona“, „Mniej niż zero“, „Zamki na piasku“, „Vademecum skauta“, „Fabryka małp“... Na początku lat 80. XX wieku radiowa „Trójka“, jako jedyna wówczas stacja prezentująca polską muzykę rockową, wylansowała z tej płyty aż 10 hitów, czyli dokładnie tyle, ile znajduje się na płycie (singlem stał się nawet instrumentalny numer „Zakłócenie porządku“). To precedens, który nie powtórzył się w przypadku żadnej innej polskiej płyty. 
Dziś, po 35 latach od premiery tego historycznego albumu, powstał „LP1“, jego remake z gościnnym udziałem plejady artystów. Lista gwiazd, które przyjęły zaproszenie zespołu, jest imponująca. Są to: Katarzyna Nosowska, Kasia Kowalska, Lech Janerka, Grzegorz Markowski, Artur Rojek, Maciej Maleńczuk, Tomasz Organek, Krzysztof Zalewski, Piotr Rogucki, Marcin Wyrostek.
Zarówno płyta, jak i trasa LP1, zapowiadają się na jedno z najważniejszych wydarzeń 2018 roku w polskiej muzyce. Czy ktoś nie może nie pamiętać utworu "Mniej niż zero"?? 

 

Jako support zagra dla zespół Trzynasta w Samo Południe. Ich utwór "Biegne" jest chyba znany wielu osobom.
 

Bilety do nabycie na stronie www.abilet.pl
Kasa basenu w Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Zgorzelcu, ul. Maratońska 2 Wejście na teren imprezy: od 18:00
Support: 19:00
Występ Lady Pank: 20:30 Bilety:
40,00 zł - do 31.08
50,00 zł - od 1.09 do 7.10
60,00 zł - od 8.10